Тижні знань безпеки життєдіяльності

      На протязі  грудня а саме з 05 по 23 грудня 2016р. в навчальних закладах м. Червонограда та м. Соснівка та   було проведено Тиждень знань з дітьми щодо основ безпеки життєдіяльності,  провідним інспектором Червоноградського МВ ГУ ДСНС України у Львівській області Бартманом Ярославом, було проведено відкриті уроки для учнів школи № 4 та Червоноградській гімназій а токож в дитячо дошкільних закладах №1 №5 № 5  №9  №10 №16 присвячений питанням пожежної безпеки.

   Школярам та дітям розповіли про основні правила, які необхідно знати і дотримуватися, аби не допустити виникнення небезпечних ситуацій, учасниками яких можуть стати діти. Крім того, дітлахам нагадали про основні правила поведінки у разі виникнення різноманітних надзвичайних ситуацій.  Діти почули про побутові пожежі, які найчастіше виникають внаслідок короткого замикання,  дитячих пустощів з вогнем, порушення правил експлуатації опалювальних приладів. Також зауважили, що зовсім мало часу залишилось до канікул  саме в цей період дуже часто діти травмуються через різноманітні нещасні випадки.

          Під час уроку відбувалась жвава бесіда. Діти задавали безліч питань і розповідали  про ситуації, учасниками яких були вони самі або їхні знайомі.

      Такий урок дозволив збагатити знання школярів та дітей та застерегти їх від небезпечних і необдуманих кроків.

Екскурсія до пожежно-рятувальної частини

    В рамках проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» на протязі листопада  учні ЧЗШ №3  та групи Центру еколого - натуралістичної творчості учнівської молоді   відвідали 33 пожежно-рятувальну частину ГУ ДСНС України у Львівській області. Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення.

      Рятувальники розповіли, як оперативно-рятувальний загін реагує на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Найбільше учням запам’яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням. Школярі фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись костюми, в яких працюють пожежні. Також розповідали учням про те, як працює та чи інша техніка та відповідали на питання, які задавали діти.  Під час зустрічі провідний інспектор Червоноградського МВ ГУ ДСНС України у Л/о  звернув увагу учнів на  причини  виникнення пожеж та їх запобігання, розповів як правильно діяти у разі пожежі.

     Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє  важливість та героїчність  професії  пожежника. Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.

Інформує:

Провідний інспектор

Червоноградського МВ

ГУ  ДСНС України у Л/о

 

Бартман Ярослав

Акція «Запобігти Врятувати Допомогти»

13 жовтня в рамках проведення громадської акції «ЗАПОБІГТИ, ВРЯТУВАТИ, ДОПОМОГТИ!» на територію 34-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Соснівка прибули 5-х класів ЧЗШ №7 м. Соснівка. Працівниками ДСНС для них було проведено екскурсію по території пожежної частини. Рятувальники розповіли, що вогонь може бути не тільки другом, але й ворогом. При цьому діти отримали вичерпні відповіді на питання: як подається вода, яке обладнання знаходиться на пожежному автомобілі, як і для чого використовується, яким чином проводиться гасіння пожежі, як діяти при пожежі, продемонстрований бойовий одяг пожежного. Також відбулася бесіда з учнями по основам пожежної безпеки, роз’яснення питань безпеки життєдіяльності, дії під час виявлення небезпечних предметів, поводження в школі, в побуті, в лісі, на вулиці, під час відпочинку на водоймах та проведений інструктаж з правил пожежної безпеки в пожежобезпечний осінньо-зимовий період.

Нагородження учасників конкурсу дитячого малюнку «Рятувальник професія героїчна»

      4 жовтня  в Червоноградському МВ ГУ ДСНС  України у Львівській області відбулося нагородження учасників конкурсу дитячого малюнку «Рятувальник професія героїчна». У конкурсі взяли участь понад 70 учнів класових категорія 5,6,7 класів  навчальних закладів м. Червонограда смт. Гірник та м.Соснівки. Відповідно до Положення про міський Конкурс дитячого малюнку серед учнів “Рятувальник — професія героїчна”, конкурс проводився у два етапи. Під час першого етапу Конкурсу проводиться прийом малюнків які направлялися організатору в Червоноградський МВ ГУ  ДСНС України у Львівській області, а на другому етапі Конкурсу членами журі визначалися переможці та проводилося їх оголошення та нагородження грамотами. За підсумками було визначено переможців конкурсу а саме:

·        Грібов Давид Олексійович учень 7-б класу ЧНВК №3

·        Оливко Зоряна Миколаївна учениця 6-б  класу ЧЗШ №4

·        Козак Анастасія Романівна учениця 7-а  класу ЧЗШ №9

·        Хрипун Сергій Ярославович  учень 7-б класу ЧНВК №10

·        Бойчук Аліна Вікторівна учениця 5-а класу ЧНВК №10

·        Ковалів Анастасія Павлівна учениця 5-в класу ЧЗШ №12

·        Ростикус Марта Андріївна учениця 6-а класу Червоноградської гімназії

      Вітаємо учасників конкурсу з їхньою перемогою та дякуємо усім бажаючим які прийняли участь в цьому заході.

 

Інформує:

Провідний інспектор

Червоноградського МВ

ГУ  ДСНС України у Л/о

Бартман Ярослав

Відбулися обласні змагання з пожежно - прикладного спорту серед юнаків

     24 травня на спортивно-тренувальній базі Головного управління ДСНС України у Львівській області відбулись обласні змагання з пожежно-прикладного спорту серед юніорів. У традиційному щорічному спортивному дійстві взяли участь понад 180 юнаків з 31 команди із всієї Львівської області.

     Юні вогнеборці змагалися у чотирьох видах. Усі вони вимагали від учасників не лише хорошої фізичної підготовки, а й злагодженості дій у команді.

 Подолання стометрової смуги перешкод, підйом штурмовою драбиною у вікно навчальної вежі, пожежна естафета та бойове розгортання – саме ці завдання доводилося виконувати учасникам змагань. Здолати безліч перешкод, за допомогою ручної драбини піднятися у вікно навчальної вежі, загасити вогонь, швидко подати воду на гасіння умовної пожежі - часом це виконувалось юнаками із спритністю, якій можуть позаздрити і професійні вогнеборці!

     За підсумками з усіх чотирьох видів змагань, перше загальнокомандне місце обласної першості посіла команда юних вогнеборців з Личаківського району м. Львова. З мінімальною різницею у кілька балів друге та третє місце розділили команди м. Червонограда та Шевченківського району м. Львова.  

Склад команди м. Червонограда на змагання з пожежно-прикладного спорту:

1. Телевко Максим ЧЗШ №12  

  1 місце Подолання стометрової смуги перешкод

   1 місце Підйом штурмовою драбиною у вікно навчальної вежі

2. Кот Михайло  ЧЗШ № 3

3. Кухарчук Олександр  ЧЗШ № 3

4. Пацула Віктор  ЧЗШ № 3

5. Вільчинський Назар ЧЗШ № 3

6. Святозаров Віталій ЧЗШ № 9

     Загально командне 2 місце серед  31 команди із всієї Львівської області!

   За досягнуті результати в обласних змаганнях з пожежно-прикладного спорту серед юнаків команди-переможці та їх учасники були нагороджені кубками, грамотами та цінними подарунками від організаторів спортивного дійства.

     Вітаємо наших учасників команди з їхньою перемогою.

 

Інформує:

Провідний інспектор

Червоноградського МВ

ГУ  ДСНС України у Л/о

Бартман Ярослав